Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 08000003 2.7 Inch Tube Spring Band Stainless Steel OEM Replacement
Item:
#1509452
Technical details
| Manufacturer | Nuova Simonelli |
|---|---|
| Model Number | 08000003 |
| Manufacturer Part # | 08000003 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 08000003 2.7 Inch Tube Spring Band Stainless Steel OEM Replacement
$2.05
Unit price
/
Unavailable
