Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 08.IP0022.002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 08.IP0022.002 2.5 Inch LED Panel Harness Impact-Resistant Polymer
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 08.IP0022.002 |
| Manufacturer Part # | 08.IP0022.002 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 3.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 08.IP0022.002 Ipro3m Led Panel Harness