Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 08.GT0024.001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 08.GT0024.001 1.5 Inch OEM Etl Cable for Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 08.GT0024.001 |
| Manufacturer Part # | 08.GT0024.001 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 08.GT0024.001 Gt1p Board Etl Cable