Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 08.GT0023.001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 08.GT0023.001 OEM Push Button Cable for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 08.GT0023.001 |
| Manufacturer Part # | 08.GT0023.001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Weight | 0.06 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 08.GT0023.001 Gt2p Etl Push Button Cable