RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 08-6905 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 08-6905 Motor 5.6 Inch Electric OEM Grade for Commercial Equipment
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 08-6905 |
| Manufacturer Part # | 08-6905 |
| Height | 4" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 2.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 08-6905 Motor 1/70 Hp 230v
