Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 08-6472 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 08-6472 0.7 Inch 120v relay Omron My2 Dpdt for Market Forge Steamer
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 08-6472 |
| Manufacturer Part # | 08-6472 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 08-6472 Relay 8 Pins Omron My2 120v Dpdt, Market Forge Steamer M24e M36e
