RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 08-5470 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 08-5470 2 Inch Dual Check Backflow Preventer Brass with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 08-5470 |
| Manufacturer Part # | 08-5470 |
| Height | 1.8" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 08-5470 Valve Dual Check Backflo W Prev
