RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 08-5020 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 08-5020 10 Inch Component Tamper Stainless Steel with Ergonomic Design
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 08-5020 |
| Manufacturer Part # | 08-5020 |
| Height | 3.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 08-5020 Stomper