RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 08-2708 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 08-2708 1/4 Inch Bore Steel Collar Clamp معالجات المطاعم
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 08-2708 |
| Manufacturer Part # | 08-2708 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 08-2708 Collar Clamping Steel 1/ 4 Bore