RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 07B31S061B prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 07B31S061B 6.05 Inch Grille Assembly Front Stainless Steel
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 07B31S061B |
| Manufacturer Part # | 07B31S061B |
| Height | 0.7" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 22.85" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 07B31S061B Grille Assembly Front Ss Sp/sur27
