RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 07A32-090D-05 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 07A32-090D-05 52 Inch Grille Front with Controller Stainless Steel
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 07A32-090D-05 |
| Manufacturer Part # | 07A32-090D-05 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 52" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 07A32-090D-05 Grille Front W/ Controller 43
