RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 07A32-089D-05 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 07A32-089D-05 2.4 Inch Grille Front with Controller Stainless Steel
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 07A32-089D-05 |
| Manufacturer Part # | 07A32-089D-05 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 22.9" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 07A32-089D-05 Grille Front W/ Controller .028 430 Ss
