Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 07970058019 1.05 Inch Stainless Steel Stud Fastener for Kitchen Assembly
Item:
#1509818
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 07970058019 |
| Manufacturer Part # | 07970058019 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 07970058019 1.05 Inch Stainless Steel Stud Fastener for Kitchen Assembly
