Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0797-3435-132 3.2 Inch Pusher Stainless Steel Combi 1/2 Slice
Item:
#1509692
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0797-3435-132 |
| Manufacturer Part # | 0797-3435-132 |
| Height | 2.8" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 13.45" |
| Weight | 2.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0797-3435-132 3.2 Inch Pusher Stainless Steel Combi 1/2 Slice
