RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 078911 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 078911 0.88 Inch Door Spring for Groen Steamer Models
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 078911 |
| Manufacturer Part # | 078911 |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 078911 Door Spring, For Door Unlatch Lift Cam Use # 26-2481, Groen Steamer Cc10e Cc20e Hy6 Hy12
