RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 078804 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 078804 21-1/2 to 18-1/8 Inch Top Release Sheet PTFE Black 4 Packs
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 078804 |
| Manufacturer Part # | 078804 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 25" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 078804 Ptfe Release Sheet Each, 21-1/2" X 18-1/8" Black, Top Release Sheet, Taylor Clamshell Grill Qs11/12, For Bottom Use # 28-1970 4/pk, Used At Chick-fil-a Wendys
