Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 078039-9 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 078039-9 Stainless Steel Hex Nut for 2 Inch Valve Body Kettles
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 078039-9 |
| Manufacturer Part # | 078039-9 |
| Height | 1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 078039-9 Ss Hex Nut For 2" Valve Body On 2" Draw-off Valve, Kettles
