Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0777-0970-0013 3.4 Inch Bolt Eye Corrosion Resistant Alloy with Durable Design
Item:
#1509808
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0777-0970-0013 |
| Manufacturer Part # | 0777-0970-0013 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0777-0970-0013 3.4 Inch Bolt Eye Corrosion Resistant Alloy with Durable Design
