Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0777-0070 8 Inch Holddown Stainless Steel Reliable Fixture Stabilizer
Item:
#1509802
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0777-0070 |
| Manufacturer Part # | 0777-0070 |
| Height | 3.3" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 19.6" |
| Weight | 1.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0777-0070 8 Inch Holddown Stainless Steel Reliable Fixture Stabilizer
