- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 0769-182-SS-K 7 Inch Electric OEM Motor Kit Stainless Steel
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0769-182-SS-K |
| Manufacturer Part # | 0769-182-SS-K |
| Height | 6.8" |
| Width | 7" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0769-182-SS-K 240v Motor Kit Without Blower
