- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 0766-048 3/8 Inch Amber Signal Light Bezel Chrome Power On
| Fits with Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0766-048 |
| Manufacturer Part # | 0766-048 |
| Height | 6.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0766-048 Amber Signal Light "power On", 125 V[ Fits Hole 3/8" X 1-5/16" ] [6" Leads ] [color, Amber (power On)] [ Type Hat Flat ][ Bezel Chrome] [, Fastener Lock Tabs], Cres-cor All Hot And Proof Units
