RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 0759-005K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 0759-005K 4.3 Inch Blower Motor Kit Electric Aluminum
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0759-005K |
| Manufacturer Part # | 0759-005K |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 4.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0759-005K Blower Motor Kit 120v
