RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Freezer commercial ice cream freezers.
- Authorized Taylor Freezer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Freezer 075723 commercial ice cream freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Freezer 075723 1 Inch Valve Pressure Relief 70psi for Refrigeration
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 075723 |
| Manufacturer Part # | 075723 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 075723 Valve Pressure Relief 70psi