Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 074839 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 074839 5.05 Inch Transformer Electric Steel - Groen 120 to 240 Volt
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 074839 |
| Manufacturer Part # | 074839 |
| Height | 3.5" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 074839 Transformer 120/208/240v
