Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 074665 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 074665 3/8 Inch Mpt Water Level Probe with Stainless Steel Construction
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 074665 |
| Manufacturer Part # | 074665 |
| Height | 10.5" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.88" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 074665 Water Level Probe Overall Length 10-1/2" 3/8" Mpt, 8-1/2" Under Nut 5/8" Insulator 1/4" Probe Tip, Groen, Kettle Series Ae Ah Cah Dah, Dcae Dcee Dee Ee Em Hh.
