RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 073254 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 073254 6.05 Inch Hose Radiator with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 073254 |
| Manufacturer Part # | 073254 |
| Height | 2.85" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 073254 Hose Radiator