RestaurantSupply.com is your trusted source for Nor-Lake walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Nor-Lake dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nor-Lake 073225 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nor-Lake 073225 10 Inch Left Hand Magnetic Door Gasket for Refrigerators
| Manufacturer | Nor-Lake |
|---|---|
| Model Number | 073225 |
| Manufacturer Part # | 073225 |
| Height | 3.1" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 21.6" |
| Weight | 2.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nor-Lake 073225 30 X 72 Lh Mag Door Gasket
