Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland aftermarket measuring cups.
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland 07301 measuring cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 07301 10.5 Inch Glass Water Gauge With 2 Brass And 2 Rubber Washers
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 07301 |
| Manufacturer Part # | 07301 |
| Height | 1" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 07301 Glass Water Gauge 10.5" With 2 Brass Waher And 2 Rubber, Waher, Cleveland 24cgp10
