RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 07289 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 07289 5/16 Inch Socket Set Nylok Fastening Steel Tool
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 07289 |
| Manufacturer Part # | 07289 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 07289 Soc Set Scw 5/16 18x1/2 Nylok