Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0723-0005K 7 Inch Table In Feed Kit Stainless Steel with Modular Design
Item:
#1509792
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0723-0005K |
| Manufacturer Part # | 0723-0005K |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 33" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0723-0005K 7 Inch Table In Feed Kit Stainless Steel with Modular Design