FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0714284 18 Inch Tank Booster Welded Steel M4.2 Connection
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0714284 |
| Manufacturer Part # | 0714284 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0714284 Tank Booster Welded Hr M4.2 U/c
