- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0713850 6.9 Inch Booster Welded Assembly Stainless Steel Durable Support
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0713850 |
| Manufacturer Part # | 0713850 |
| Height | 6.7" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 21.2" |
| Weight | 7.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0713850 Booster Welded Assembly 383ht
