- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0713429 1.7 Inch Hinge Assembly Left Hand Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0713429 |
| Manufacturer Part # | 0713429 |
| Height | 1.6" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0713429 Hinge Assembly Lh M4
