RestaurantSupply.com is your trusted source for Blakeslee commercial dishwashers.
- Authorized Blakeslee dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blakeslee 07117 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blakeslee 07117 0.25 Inch Socket Set Scw 5/16 Inch with Nickel Plated Finish
| Manufacturer | Blakeslee |
|---|---|
| Model Number | 07117 |
| Manufacturer Part # | 07117 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blakeslee 07117 Soc Set Scw 5/16 18 X 3/8nylok
