RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Cleveland units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cleveland 07110 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 07110 80 Inch Closed Loop Silicone Door Gasket Gray for Cleveland Steamers
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 07110 |
| Manufacturer Part # | 07110 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 07110 Gasket, [ 80" ] [silicone Rubber ] [ Type C] [ ] Gray ], [ Mount]closed Loop, Cleveland, Steamer J Pgm.
