Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0711-0023 3.65 Inch OEM Keeper Lever Corrosion-resistant Metal
Item:
#1509644
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 0711-0023 |
| Manufacturer Part # | 0711-0023 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0711-0023 3.65 Inch OEM Keeper Lever Corrosion-resistant Metal