- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 07108 11/16 Inch Gasket Water Gauge Fiber for Industrial Use
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 07108 |
| Manufacturer Part # | 07108 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 07108 Gasket Water Gauge Fiber 11/16
