- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0707485 6.25 Inch Stainless Steel Rod Shutoff Assembly M5 with Precision Control
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0707485 |
| Manufacturer Part # | 0707485 |
| Height | 1.81" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 20.13" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0707485 Rod Shutoff Assembly Sw M5
