- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0707452-S 3.5 Inch Arm Wash with Bearing Stainless Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0707452-S |
| Manufacturer Part # | 0707452-S |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 22.7" |
| Weight | 1.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0707452-S Arm Wash C/w Bearing D/m