- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 0707388 Width 5.95 Inch OEM Drive Motor Housing Assembly to integrate
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0707388 |
| Manufacturer Part # | 0707388 |
| Height | 4.55" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.65" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0707388 Housing Drive Mtr Assembly Df