Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 07046-02 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 07046-02 Screw 1/4 Inch Phillips Pan Head Extended Length
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 07046-02 |
| Manufacturer Part # | 07046-02 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 3.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 07046-02 Screw 8 32x1/4 Ph Pn Hd Ext L