RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 07045.0002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 07045.0002 3-1/4 Inch Thermostat Assembly with Knob and Seal
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 07045.0002 |
| Manufacturer Part # | 07045.0002 |
| Height | 4.63" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 07045.0002 Thermostat W/knob And Tank Seal 212f, Bulb 5-16" X 4-1/2", Cap 18" Long Stem, Bunn U3 U3a
