RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 07024.1002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 07024.1002 6.4 Inch Black Sprayhead Kit Urn Component
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 07024.1002 |
| Manufacturer Part # | 07024.1002 |
| Height | 1.05" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 07024.1002 Sprayhead Kit Urn Black
