RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 070084A insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 070084A 1.45 Inch Hinge Corrosion Resistant Alloy for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 070084A |
| Manufacturer Part # | 070084A |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 070084A Hingehidden
