- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glastender 07000949 3.9 Inch Valve Expansion Stainless Steel with 3 Orifices
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 07000949 |
| Manufacturer Part # | 07000949 |
| Height | 2.4" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 07000949 Valve Expansion 3 Orifice
