Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Nu-Vu 07-0114-A Stainless Steel Pinhinge OEM Part for Commercial Equipment
Item:
#1242549
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 07-0114-A |
| Manufacturer Part # | 07-0114-A |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Nu-Vu 07-0114-A Stainless Steel Pinhinge OEM Part for Commercial Equipment
$133.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 07-0114-A Pinhinge
