RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air bar refrigeration.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 06B01S023B-01 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 06B01S023B-01 6.95 Inch Drain Hose Assembly Polyethylene Clear
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 06B01S023B-01 |
| Manufacturer Part # | 06B01S023B-01 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 06B01S023B-01 Drain Hose Assy 1 I.d. Sm
