- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 0696-228 3.962 Inch Post for Commercial Foodservice Equipment
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 0696-228 |
| Manufacturer Part # | 0696-228 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 26.8" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 0696-228 Post 3.962x26.812
