RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 068687 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 068687 0.7 Inch Metal Clamp Rigid Conduit with High Tension Resistance
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 068687 |
| Manufacturer Part # | 068687 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 068687 Clamp Rigid Conduit