Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0680477-OD-S 19 Inch Well Assembly without Drain Stainless Steel
Item:
#1511291
Technical details
| Manufacturer | Piper Products |
|---|---|
| Model Number | 0680477-OD-S |
| Manufacturer Part # | 0680477-OD-S |
| Height | 9" |
| Width | 19" |
| Depth | 24" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0680477-OD-S 19 Inch Well Assembly without Drain Stainless Steel
$684.21
Unit price
/
Unavailable